1028 Akvarell
Sent 1800-tal, blomsterstilleben, 33x29
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 maj 2017 -
7505 Akvarell
Oidentifierad konstnär, sent 1800-tal, flicka, 24x19
Såld: 800 kr
Såldes den 20 april 2015 -
1089 Akvareller
2 st, sent 1800-tal, 20x19
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2012
5328 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
8058 Akvareller
6 st, Kina, sent 1800-tal
Såld: 6.500 kr
Såldes den 28 november 2011 -
2592 Akvareller
4 st, sent 1800-tal, motiv från Italien, 26x19
Såld: 2.100 kr
Såldes den 2 november 2009
3139 Akvarell
M Irwin, Stilleben, Sent 1800-tal, 34 x 48
Såld: 700 kr
Såldes den 27 november 2006 -
4640 Akvareller
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2006